8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی سنتی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی سنتی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

توضیحاتی در مورد ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - ماساژور | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت
تکنیک ماساژ رویال تایلندی از این قرار می باشد: تکنیک ماساژ رویال تایلندی همان تکنیک ماساژ سنتی تایلندی (۱-با انجام فشار ملایم به وسیله دستها و پاها. ۲- تنوع گسترده ای از حرکات و جنبش های کششی و کنش پذیر) به علاوه ماساژ سر و ماساژ صورت است.
فوائد ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی علاوه بر مزایای ماساژ تایلندی یعنی تنظیم ساختار اسکلتی تسکین تنش های ماهیچه ای و مفصلی تحریک اندامها و ارگانهای داخلی بدن تعادل در آوردن سیستم انرژی بدن باعث رفع خستگی ماهیچه های سر و صورت نیز می گردد. این سبک از ماساژ همچنین می‌تواند سلول‌های قلب را در برابر آسیب‌های ناشی از انباشت کلسترول در شریان‌ها محافظت نماید.
موارد منع ماساژ رویال تایلندی
: دیسک کمر- دیسک گردن- آرتروز- پوکی استخوان- افراد مسن

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - ماسور | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نکاتی درباره ماساژ رویال تایلندی

برخلاف بسیاری از ماساژ های متداول که از روغن ماساژ و یا لوسیون ماساژ استفاده می نمایند و بر روی تخت ماساژ، صورت می پذیرد، ماساژ رویال تایلندی معمولاً بر روی یک یک پد یا تشک در سطح زمین اجرا می شود. هیچ نوع روغن یا لوسیون مورد استفاده قرار نمی گیرد، و بنابراین شما به طور کامل لباس به تن دارید. فرد ماساژ دهنده، از دست، زانو و پاهای فرد به منظور انجام یکسری حرکات و کشش های یوگا مانند استفاده می نمایند و بنابراین از روش های فشرده کردن عضلات، تحرک مفاصل و طب فشاری استفاده می کنند.
ماساژ رویال تایلندی روشی جدید در اسپای مدرن است اما در واقع نوعی ماساژ است که حدود ۲۵۰۰ سال پیش توسط راهبان بودایی در کشور تایلند انجام می گرفته است.
ماساژ رویال تایلندی یک نوع مهارت دستی است که با استفاده از کشش و فشار اندک در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام می شود. در این روش ماساژور ممکن است از وزن بدن خود برای حرکت دادن بدن شما به موقعیت های مختلف برای رسیدن به کشش منفعل استفاده کنند. بسیاری از حرکاتی که آنها انجام می دهند غیرمعمول و غیر منتظره است و بدن شما باید به اندازه کافی آماده باشد و زمانیکه ماساژ روی آن انجام می شود استراحت نماید.


ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - انواع ماساژ در تهران | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

مزایای ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی چندین فایده برای سلامتی شما دارد. در این نوشتار فهرستی از برترین مزایای ماساژ رویال تایلندی را خواهید دید:
۱. ماساژ رویال تایلندی سبب آرامش شما می گردد. ماساژ می‌تواند بسیار آرامش‌بخش باشد و افرادی که ماساژ رویال تایلندی را دریافت می‌کنند معتقدند که به آرامش ذهن و بدن آن‌ها بسیار کمک می‌کند. محیطی که در آن ماساژ رویال تایلندی انجام می گیرد، فضایی آرام است همراه با موسقی ملایم که کمک می‌کند بدن و ذهن آرام شوند و بدن ریلکس گردد.
۲.
ماساژ رویال تایلندی انرژی را افزایش می‌دهد. تکنیک ماساژ رویال تایلندی که توسط یک فرد حرفه‌ای انجام می‌ گردد، می‌تواند ماساژ عمیقی ارائه دهد که سبب افزایش انرژی فرد دریافت‌کننده می‌شود و جریان خون را در بدن افزایش می‌دهد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند سطح متابولیسم بدن را بالا ببرد و سبب شود که بدن‌تان تناسب بیش‌تری داشته باشد و مقاومت‌تان نیز افزایش بیابد.

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - مزایای ماساژ رویال تایلندی | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

۳. ماساژ رویال تایلندی مانع از افزایش وزن می‌شود. بعضی افراد ادعا می‌ نمایند که ماساژ رویال تایلندی بر حفظ وزن مناسب بدن‌شان تاثیر داشته‌ است. چنین تاثیری به این دلیل است که فرد تنها ماساژ رویال تایلندی را دریافت نمی‌ کند، بلکه خود نیز فعالیت دارد. فردی که ماساژ می‌گیرد با انجام برخی حرکات در جلسه‌ی ماساژ، خود نیز تحرک دارد.
۴.
ماساژ رویال تایلندی علائم آرتریت را کاهش می‌دهد. آرتریت (التهاب مفاصل) اختلالی است که باعث ایجاد درد در مفاصل می‌شود و گاهی اوقات واقعا غیرقابل‌ تحمل می باشد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند گردش خون را بهبود بخشد و همچنین انعطاف‌پذیری و قدرت مفاصل را بهبود بدهد. این سبک از ماساژ همچنین آزاد شدن پروستاگلاندین را مهار می‌ نماید.
۵.
ماساژ رویال تایلندی سطح کلسترول را پایین می‌آورد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند انرژی بدن را افزایش و سطح کلسترول را در بدن بالا برد و در عین حال می‌تواند سطح لیپوپروتئین کم چگالی یا کلسترول بد را کاهش دهد. کلسترول یکی از بدترین دشمنان بدن است زیرا می‌تواند رگ‌های خونی را مسدود نماید و خطر بروز بیماری‌های قلبی را افزایش دهد.

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - ویژگی های ماساژ رویال تایلندی | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

۶. ماساژ رویال تایلندی درد و سردرد را تسکین می‌ دهد. اگر احساس درد یا سردرد دارید، سعی کنید ماساژ رویال تایلندی بگیرید. حرکاتی که ماساژور روی شما انجام می‌ دهد، سبب افزایش جریان خون‌تان می‌شود و مغز را تحریک می‌ نماید تا هورمون‌های سیتوکین را آزاد نماید. این هورمون‌ها می‌توانند سطح پروستاگلاندین را که موجب بروز درد در مغز می‌شود، کاهش دهد.
۷.
ماساژ رویال تایلندی خطر بروز بیماری‌های قلبی را کاهش می‌ دهد. نیازی به گفتن نیست که ویزگی اصلی ماساژ رویال تایلندی، توانایی آن در بهبود گردش خون می باشد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند کمی فشار بر بدن وارد کند و انتقال مواد مغذی و اکسیژن موجود در خون را افزایش دهد.
۸.
ماساژ رویال تایلندی اضطراب را کاهش می‌ دهد. اکثریت افراد در نتیجه‌ی برنامه‌های سخت و فشرده‌ی روزهای کاری، اضطراب را تجربه می‌ نمایند. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند این اختلال روانی را معکوس نماید و به ویژه اضطراب را کاهش دهد و سطح کورتیزول را که به عنوان هورمون استرس شناخته می‌شود در بدن پایین بیاورد.


۹. ماساژ رویال تایلندی از بیماری پیشگیری می‌ نماید. ماساژ رویال تایلندی نه تنها باعث آرامش بدن می‌شود، بلکه می‌تواند از بیماری‌ها جلوگیری کند و درد را کم می کند و تسکین می دهد. این سبک ماساژ می‌تواند جریان خون را افزایش دهد و همچنین باعث تولید هورمون‌های متعددی ‌شود که نقش مهمی در حفظ عملکرد درست سیستم ایمنی بدن ایفا می‌ نمایند.
۱۰.
ماساژ رویال تایلندی از بروز دیابت جلوگیری می‌ نماید. با انجام ماساژ رویال تایلندی، شما توانایی بدن‌تان را برای حفظ سطح سالم قند خون افزایش خواهید داد. این امر به ویژه در افرادی که از دیابت نوع یک رنج می‌برند، صدق می‌کند. ماساژ تایلندی همچنین سلول های پانکرآس را تحریک می‌کند تا انسولین را که در روند تنظیم قند خون مورد نیاز می باشد، به میزان بیش‌تری تولید کند.
۱۱.
ماساژ رویال تایلندی تمرکزتان را افزایش می‌ دهد. ماساژ رویال تایلندی بر اساس یوگا، طب فشاری و حرکات کششی است. طب فشاری به وسیله‌ی انگشتان، دست‌ها، پاها، زانو و آرنج‌ها در بیش‌تر قسمت‌های بدن انجام می‌شود و همین سبب می گردد که خون اکسیژن و مواد مغذی را به مغز برساند و به این ترتیب تمرکز و دقت‌تان در طول انجام فعالیت‌های مختلف بالا می برد.

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - بهنرین سالن ماساز تهران | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ رویال تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - ماساژور | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

۱۲. ماساژ رویال تایلندی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. سیستم ایمنی یکی از مهم‌ترین سیستم‌های بدن است. چنان‌چه قبلا نیز ذکر شد، ماساژ رویال تایلندی می‌تواند به جلوگیری از بیماری در بدن کمک نماید. این سبک ماساژ همچنین می‌تواند واکنش سلول‌های سیستم ایمنی را نسبت به چندین بیماری افزایش دهد. ماساژ رویال تایلندی با تقویت سیستم ایمنی، می‌تواند به شما کمک کند تا از آنفولانزا، سرماخوردگی و حتی برخی از بیماری‌های باکتریایی و ویروسی دور باشید.
۱۳.
ماساژ رویال تایلندی فرایند پیری را کند می‌کند. ماساژ رویال تایلندی نیز مانند مراقبه و یوگا تاثیر زیادی بر روند پیری بدن دارد. ترکیبی از یوگا، دارو و طب فشاری در ماساژ تایلندی جریان خون و آزاد شدن هورمون‌های متعدد را که سبب بهبود بازسازی و ترمیم سلول می‌شوند، در بدن افزایش می‌ دهد. ماساژ رویال تایلندی نه تنها شما را سالم‌تر می‌کند، بلکه در صورتی که آن را به طور منظم دریافت نمایید، باعث می‌شود که جوان‌تر به نظر برسید.
۱۴.
افرادی که ماساژ رویال تایلندی را به طور منظم دریافت می‌ نمایند، توانایی بیش‌تری برای جلوگیری از بروز بیماری‌ها دارند در مقایسه با کسانی که ماساژ رویال تایلندی را تجربه نکرده‌اند.


ماساژ رویال تایلندی - ماساژ در تهران - ماساژ بانوان - ماساژور | کلینیک تخصصی تهران ماساژ
ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان - تخت ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ
ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در تهران - ماساژ بانوان تهران - ماساژور | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد