8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
ماساژ شکلات در تهران - خواص ماساژ شکلات | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > ماساژ شکلات در تهران - خواص ماساژ شکلات | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

ماساژ شکلات، ماساژ خاص و مفید

ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ردپای ماساژ در طول تاریخ

یکی از کهن ترین نوع درمان که توسط انسان شناخته شده، ماساژ است که به نظر می رسد از ریشه عربی مسح به معنی به آرامی فشاردادن، لمس کردن و مالیدن آمده. در پزشکی سنتی ایران در جهت پیشگیری از بیماری ها و همچنین درمان آنها و تقویت اعضا ورزش که ریاضت نامیده می شد، جایگاه خاصی داشته است که زیرمجموعه آن دلک، غمز، کبس، ماساژ با سنگ پا، انواع روغن مالی ها بوده است.
عمل ریاضت یا ورزش یک عمل ارادی می باشد که معمولا توسط خود فرد انجام می گیرد، در صورتی که دلک و غمز معمولا توسط فردی دیگری انجام می شده که او را دلاک می نامیدند. دلک حرکات مالشی آرام نرم یا سریع خشن روی سطح پوست بوده در صورتی که غمز ماساژهای همراه فشار بوده است که امروزه طب فشاری نامیده می شود.

ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - سالن ماساژ - ماساژ شکلات برای بانوان | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

تاریخچه ی ماساژ - ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

چه کسی دوست ندارد که ماهیچه هایش را ورزش دهند و با ماساژ به بالاترین میزان آرامش دست پیدا نماید؟ ماساژ در همه جای دنیا از نرمش های آرام بخش به حساب می آید و همه کشورها در حال ارتقاء آن هستند و رفته رفته این نرمش در حال وارد شدن به چرخه سلامتی انسان می باشد.
هزاران نوع مختلف ماساژ وجود دارد که با سلیقه ها و نیازهای متفاوت مردم مطابقت دارد.


و اما ماساژ شکلات!

ماساژ شکلات خدمتی فراتر از یک سری خدمات لاکچری و آرامش بخش است که با استفاده از شکلات های خاص ماساژ شکلات انجام می شود.
در ماساژ شکلات، ماسور با استفاده از شکلات مایع بر روی ماهیچه های بدن حرکات دورانی انجام می دهد و تکنیک کار ماساژ شکلات همچون ماساژ روغن می باشد. این حرکات در ماساژ شکلات باعث جذب کافئین موجود در شکلات و نیز مواد معدنی آن در پوست بدن می گردد.
ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. علاوه بر آن شکلات به دلیل وفور مواد معدنی مختلف به رشد و تجلیل سلول های پوست کمک می کند. تنفس رایحه شکلات در طول فرآیند ماساژ شکلات تاثیری شگرف در آرامش اعصاب و از بین رفتن تنش های روحی دارد.

ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - سالن ماساژ - ماسور حرفه ای در تهران | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماساژ شکلات - ماساژ درمانی - ماساژ در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - ماساژ بانوان در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

خاطرمان باشد که...

در ماساژ همیشه باید به این مسئله توجه کرد که چه کارهایی می خواهید انجام دهید و به چه منظوری این کارها انجام می گیرد.
توجه به شرایط مختلف جسمانی، سنی و بیماری های همراه مهم است. وضعیت های عمومی شامل موارد حاد مانند شوک آنافیلاکسی، صرع و تشنج، سکته قلبی، آسم، کومای دیابتیک، آپاندیسیت، نارسایی پیشرفته کلیوی، نارسایی پیشرفته ریوی، کم خونی (بسته به علت)، دیابت عارضه دار، مسمومیت حاملگی و بارداری های نابجا، هموفیلی، سرطان، مسمومیت ها، عفونت های خونی باید از ماساژ پرهیز کرد. همچنین تصلب شرایین پیشرفته، تب بسیار بالا، افزایش فشار خون ناپایدار و موارد التهابی موضعی مانند التهابات مفصلی، آرتریت روماتوئید، لوپوس و التهاب حاد رشته های عصبی، انواع مشکلات عروقی مانند فلبیت، ترومبوفلبیت، کیست های خاص زانو، پوکی شدید استخوانی، زخم های باز و سوختگی های اخیر از موارد قابل ذکر منع ماساژ هستند.
نکته اساسی اینکه ماساژ درمانی یک تکنیک عملی است که باید توسط متخصص و افراد دوره دیده مورد تایید صورت پذیرد. همان طور که گفتیم توجه به نوع کارکرد و هدف از آن باید مورد توجه درمانگر باشد. در روند درمان علاوه بر اخذ رضایت نامه پس از توضیحات لازم، روند ماساژ شامل شکایت اصلی، معاینات اولیه، برنامه درمانی، شرایط بیمار قبل و بعد از هر نوبت ماساژ باید بررسی گردد.


عوارض جانبی و خطرات ماساژ شکلات

اگر ماساژ با شکلات توسط درمانگران ماهر انجام گیرد، ریسک بسیار کمی در مقابل سایر روش‌های درمانی دارد. عوارض جانبی ماساژ شکلات ممکن است شامل درد‌های موقتی، احساس کوفتگی، کبودی، ورم و حساسیت پوستی به روغن‌ های ماساژ باشد.
نکات ایمنی حین انجام ماساژ شکلات

افرادی که مبتلا به انعقاد خون و تعداد پلاکت پایین هستند و افرادی که از داروهای رقیق‌کننده خون مثل وارفارین استفاده می‌ نمایند، نباید تحت ماساژ‌های شدید قرار بگیرند. از ماساژ دادن برخی نواحی باید اجتناب شود مثل نواحی‌ای از بدن که لخته خون، شکستگی، زخم باز یا زخم درحال خوب‌شدن، عفونت‌های پوستی یا استخوان‌های ضعیف (بر اثر پوکی استخوان یا سرطان)، وجود دارد یا اخیرا تحت عمل جراحی قرار گرفته است.
افراد مبتلا به سرطان هم باید قبل از این که تحت درمان با ماساژ قرار بگیرند با پزشک معالج خود مشورت نمایند. چون فشار مستقیم روی تومورها، معمولا نتایج خوبی به دنبال ندارد.
زنان باردار قبل از اینکه از خدمات ماساژ درمانی استفاده کنند، باید با پزشک خود مشورت کنند.

ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - خطرات ماساژ شکلات - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماساز خاص و لاکچری - ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ
ماساژ شکلات - ماساژ در تهران - بهترین سالن ماساژ در تهران | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد