8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
ماساژ کره گیاهی در تهران - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > ماساژ کره گیاهی در تهران - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

ماساژ کره گیاهی

ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

معرفی ماساژ کره گیاهی

شاید باور این مسئله که تاریخچه ماساژ و بالاخص ماساژ کره گیاهی به بیش از ۲۷۰۰ سال قبل از میلاد بر می‌ گردد بسیار دشوار باشد ولی تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان و تاریخدانان این مسئله را اثبات کرده است. این موضوع را می‌توانید در کتاب طب داخلی چین نیز به صورت کامل مطالعه و رهگیری نمایید. در آن زمان‌ها از ماساژ برای درمان دردهای مختلف استفاده می‌کرده‌اند، البته ماساژ به همراه ورزش‌های مختلف.
در این کتاب بیان گردیده که حدود ۴۰۰ سال قبل بقراط استفاده از مالش و ماساژ را بهترین درمان برای آسب‌های ورزشی و جنگی بیان کرده و به اطبا نیز این مسئله را توصیه نموده است. با مطالعه تاریخ متوجه خواهید شد که ژاپنی‌ها و چینی‌ها و همچنین تمدن‌هایی مانند مصر، عراب و رومی‌ها از ماساژ درمانی در درمان‌های خود بهره می‌بردند. هنریک لینگ را می‌توان موسس ماساژ درمانی به سبک نوین دانست که برپایه ماساژ و ورزش بنا شده است. این روش از درمان، بوسیله جورج و چارلز تیلور وارد کشور آمریکا شده است.

ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در تهران - انواع کره گیاهی - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

توضیحاتی در باب ماساژ کره گیاهی

ماساژی نرم و ایده ال برای لطافت و شادابی وتغذیه ی سلول های پوست است. مارگارین موجود در آن باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. این ماساژ بر روی بافت های نرم بدن انجام می گیرد.
فواید ماساژ کره گیاهی
:
رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و اسپاسم، سرعت بهبود ناراحتی های حاد و مزمن، درمان کمکی میگرن و سیاتیک، درمان اسیب های ورزشی، افزایش انرژی بدن، بهبود جریان خون و بهبود متابولیسم بدن، کاهش افسردگی، اضطراب، بهبود خواب، تخلیه مواد سمی و اسیدلاکتیک از بافت ها. ماساژ کره گیاهی نرم و ایده آل برای لطافت و شادابی پوست و همچنین ماساژ کره گیاهی برای تغذیه سلولهای مرده است. در ماساژ کره گیاهی با استفاده از کره گیاهی یا همان مارگارین تمام بدن ماساژ داده می شود.تکنیک کار در ماساژ کره گیاهی همانند تکنیک ماساژ با روغن های معطر می باشد که در ماساژ کره گیاهی ماساژور با حرکات موزون و دورانی ماهیچه های بدن را ماساژ می دهد.
ماساژ کره گیاهی هم اکنون به بهترین نحو در کلینیک تخصصی تهران ماساژ صورت می پذیرد.


ماساژ بانوان - ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می گردد. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
مدت زمان استفاده از ماساژ با کره گیاهی ۶۰ دقیقه می باشد.
نکات جالب درباره ماساژ کره گیاهی
ماساژ کره گیاهی که با تمامی بخش‌های بدن سر و کار دارد از جهات گوناگونی کاملاً موثر و مفید می باشد. ماساژ کره گیاهی سیستم عصبی بدن را ارتقاء بخشیده، بر تنفس تاثیر گذاشته و دفع مواد زائد و سمی را از طریق اندام‌های دفعی گوناگونی همچون ریه‌ها، پوست، کلیه‌ها و روده‌ها از بدن تسریع می‌بخشد. ماساژ کره گیاهی همچنین چرخش خون و فرایندهای متابولیکی را بهبود می‌بخشد. ماساژ کره گیاهی باعث از بین رفتن چین و چروک پوست می شود و به پر شدن گونه‌های خالی کمک کرده و همچنین گرفتگی، بی‌حسی و دردهای عضلانی را کاهش می‌ دهد.


ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در تهران - سالن ماساژ در تهران | کلینیک تخصصی تهران ماساژ
ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در تهران - سالن ماساژ - ماساژور در تهران | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

انواع سبک ماساژ

بنا به گفته منابع مختلف و معتبر جهانی در دنیا بیش از ۸۰ نوع ماساژ درمانی وجود دارد ولی می‌توان این ۸۰ نوع را به ۵ سبک مختلف تقسیم بندی نمود.
_ ماساژ سبک اروپایی ماساژ: این سبک بسیار به سبک غربی شبیه می‌باشد و بر اساس فیزیولوژی و آناتومی بنا گردیده. در سبک اروپایی از ۵ تکنیک دست استفاده می‌ گردد.
_ ماساژ سبک اصلاح حرکت: این سبک ماساژ بر ساختار حرکتی بدن انسان تاکید دارد. به این صورت که با اصلاح الگو‌های بد حرکتی و استفاده از حرکات مختلف دست بر روی عضلات سعی می‌کند که حرکت را برای بدن آسان‌تر نماید.
_ ماساژ سبک افزایش انرژی: در این سبک دست‌های شخص ماساژ دهنده بر روی حوزه‌های انرژی بدن حرکت داده می‌شود. یکی از انواع ماساژ درمانی‌ها که به این سبک انجام می‌شود روش درمان قطبی است.
_ ماساژ درمانی به سبک شرقی: همانطور که از نام این سبک مشخص می باشد، ماساژ شرقی برگرفته است طب سنتی چین می‌باشد. در این روش از تکنیک‌های پزشکان چینی استفاده می‌شود و بیشتر بر روی طب فشاری تمرکز دارد.
_ ماساژ درمانی به سبک غربی: این نوع ماساژ درمانی بسیار مدرن‌تر از روش شرقی می‌باشد و برپایه متدهای امروزی‌تر بنا شده است. ماساژ شرقی بیشتر بر روی اعصاب تمرکز دارد و از ورزش‌های مختلف و متفاوت کمک می‌گیرد. تکنیک‌های استفاده از دست و ماساژ دادن عضلات این روش بسیار مشکل می‌باشد و کار هر کسی نیست.

ماساژ کره گیاهی - انواع ماساژ - ماساژ کره گیاهی در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در تهران - ماساژ درمانی در تهران - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی تهران ماساژ

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد