8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
انواع شمع ماساژ - ماساژ شمع - شمع ماساژ | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > انواع شمع ماساژ - ماساژ شمع - شمع ماساژ | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

انواع شمع ماساژ در سالن ماساژ

توضیحات برای عکس ثبت نشده

شمع ماساژ معطر و ایجاد آرامش در انسان

حس بویایی از قوی ترین حواس بشری است و تاثیر عطرها روی رفتار و واکنش های انسان بسیار شناخته شده می باشد. به همین خاطر، شهرت شمع ماساژ معطر روز به روز بیشتر شده است. شمع ماساژ معطر تاثیر روانی خوشایندی از محیط خوشبوی اطراف روی انسان ایجاد می کنند. این تاثیر آروماکولوژی نامیده می گردد. بوی خوش یک شمع ماساژ روشن و معطر از طریق تبخیر مواد معطر موجود در شمع آب شده و همینطور بخش جامد آن صادر می گردد. شمع ماساژ معطر برای استفاده توسط ماساژور ها خارق العاده خواهد بود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات اجمالی در مورد شمع ماساژ

شمع ماساژ به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزار ماساژ می باشد. زیرا مهمترین دلایل استفاده از شمع ماساژ به سبب خلق یک روغن گرمازا، طبیعی و خوشبو است که بر کیفیت یک ماساژ مناسب می افزاید. شمع ماساژ از مواد کاملا طبیعی به صورت جامد و شبیه شمع با دارا بودن فتیله جهت روشن کردن آن جهت انجام اقدامات ماساژ مخصوص که نوعی ماساژ درمانی هم به محسوب می شود مورد استفاده قرار می گیرد. فواید بهره بردن از شمع ماساژ به غیر از سهولت در انجام ماساژ شمع و ماساژ درمانی برای ماساژور، برای جوانسازی و درخشندگی پوست، رطوبت دهی به پوست بسیار مثمر ثمر است.
طریق مصرف شمع ماساژ در تهران به این صورت است که، نخست فتیله شمع را روشن کرده، سپس اجازه می دهیم به مقدار لازم شمع ذوب گردد، سپس به آرامی بر روی پوست ریخته و اقدامات ماساژ شمع و ماساژ درمانی را انجام می دهیم. همچنین شمع ماساژ در حالت جامد برای تسکین درد و مشکلات پوستی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ماساژور های کلینیک تخصصی تهران ماساژ با استفاده از بهترین نوع شمع ماساژ، بالاترین کیفیت ماساژ را تقدیم حضور تان خواهند نمود.


معرفی چند نوع شمع ماساژ

شمع ماساژ آندیروبا تتو ویوالو
شمع ماساژ تتو از بهترین کره های لوازم آرایشی و بهداشتی تهیه و آماده شده که پوست شما را شاداب کرده و آب رسانی خارق العاده ای را انجام می دهد. این شمع ماساژ غنی شده از بوهای منحصر به فردی ست که نتیجه تحقیقات لومن بر روی رایحه های مختلف است. بویی که از شمع ها خارج می شود کمک می کند تا بدن فرد ریلکس شده و رها شود از بند استرس و اضطراب و نیروی دوباره پیدا نماید و لذت و تاثیر ماساژ شمع و ماساژ درمانی را بچشد. شمع ماساژ تتو جهت ماساژ بدن و انواع ماساژ های گرم فوق العاده و تاثیر گذار است، به نحوی که بعد از استفاده احتیاج به استحمام در فرد و ماساژور نخواهد بود. این شمع ماساژ برای لطافت و نرم کردن پوست، بدون بو مناسب پوست های حساس مناسب می باشد. این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی، کره شیا، روغن آندیروبا، فاقد کلر و سرب و پارافین.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

شمع ماساژ تمشک تریب
شمع ماساژ تریب از کره ی انواع میوه های خوش بو معطر و مواد طبیعی با انرژی طبیعی خورشیدی بدست آمده و جزء شمع های محرک جنسی بوده و پوست را خوش عطر و خوش بو کرده و جهت ماساژ گرم مورد استفاده قرار می گیرد.
شمع ماساژ تریب محافظت کننده و نرم کننده پوست، شاداب کننده و جمع کننده پوستهای افتاده، مناسب ماساژ نرم برای لیفت کردن کل پوست بدن، با رایحه تمشک مناسب انواع پوست ها. این نوع شمع ماساژ را می توانید در کلینیک تخصصی تهران ماساژ طلب کرده و از ویژگی های خارق العاده آن بهره مند شوید.
این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی، کره شیا، تمشک، فاقد کلر و سرب و پارافین است.
بهترین نوع شمع های ماساژ موجود در بازار ایران را در سالن کلینیک تخصصی تهران ماساژ به کار گرفته ایم تا رضایت خاطر شما گرامیان را فراهم آوریم.


شمع ماساژ اورلی کاکائو

عمل ماساژ را می توان از منظری خاص، تجربه ای آسمانی و فرا زمینی به حساب آورد. پیوندی جدا ناشدنی بین روح و جسم، آسمان و زمین و به عبارتی انسان و خدای خویش. همین جا ست که همه چیز که در کائنات در حال چرخش و گردش اند در آنی و در کسری از ثانیه در یک نقطه مشترک به هم دست می یازند و آرامش عمیق در توالی ریتمی موزون و پایدار و بدیع خلق می شود. تجربه یکتا و لایتناهی به مانند ماساژ می تواند نقشی تاثیر گذار در سلامت و تندرستی چسم و جان آدمی داشته باشد. در این راستا شمع ماساژ با ایجاد روغنی جهت بهبود در روند ماساژ، یاری دهنده است در بر طرف کردن نیازهای اساسی مصرف کننده خود که زیر دستان ماساژور کلینیک تخصصی تهران ماساژ آرامش را طلب می نماید.
شمع ماساژ شرکت اورلی توانسته محصولاتی طبیعی، دست ساز و با انواع رایحه های معطر و بی مانند ساخته و ارائه دهد به مشتاقان ماساژ درمانی و ماساژ شمع. شمع ماساژ اورلی کاکائو یکی از محصولات این شرکت می باشد که از روغن گوجه سبز، روغن درخت قلم، روغن بادام شیرین، کره کاکائو، روغن جوجوبا و همچنین لوسیونی غنی از ویتامین E و با رایحه عصاره کاکائو آماده شده و هم اکنون در کلینیک تخصصی تهران ماساژ در حل بهره برداری برای ماساژ شمع است.
این شمع ماساژ ۲۲۶ گرم وزن دارد که مناسب انواع پوست و قابل مصرف در قسمت های مختلف بدن است که سلامت و شادابی پوست را تقدیم حضور مصرف کنندگان کند. شمع ماساژ اورلی کاکائو بسیار معطر می باشد که فضا را عطر آگین کرده و لحظاتی به یاد ماندنی ایجاد می نماید و همچنین موثر در آرامش اعصاب و از بین برنده تنش های روحی می باشد. از این شمع ماساژ نیز به صورت جامد و به عنوان پماد برای تسکین پوست می توان بهره برد. در مصارف زیبایی و بهداشتی همچون مانیکور و پدیکور هم مورد استفاده قرار می گیرد.
شمع ماساژ را روشن کرده و بسته به میزان مصرف شمع، ذوب شده و آرام آرام بر روی پوست ریخته و ماساژ را انجام می دهیم. احساس یک مایع گرم بر روی پوست و انجام ماساژ لذتی وصف ناشدنی می باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

شمع محیطی انبه ویوالو
این شمع ماساژ با بوی انبه و مخلوطی از گیاهان خوش بو، دارای فتیله پنبه ایی است و دود حساسیت زایی تولید نمی کند و در همه جا قابل استفاده می باشد. این شمع ماساژ خاص و منحصر بفرد به نوعی شاداب کننده و محرک جنسی می باشد و نشاط فراوانی را در بدن ایجاد می نماید. اگر مایل هستید پوست تان شاداب و سر حال شود استفاده از ماساژ شمع با این نوع خاص شمع ماساژ را تجربه فرمایید.
این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی و معدنی، کره شیا، انبه، فاقد کلر و سرب و پارافین می باشد.
شمع محیطی سرخ آئورا
اسانس هایی که به وسیله شمع ماساژ آئورا متساعد می شود این امکان را به ما می دهد بین روح و جسم اتصال ابدی و جاودان برقرار کنیم که این برای یک مدیتیشن عمیق کاملا لازم است. علاوه بر رایحه طبیعی و با کیفیت، ترکیبی از عناصر آب و خاک و آتش در این شمع ماساژ بکار رفته که برای افراد مختلف متفاوت می باشد. این نوع شمع ماساژ بسیار خوش بو کننده، محرک و انرژی زا، جهت تقویت حافظه با بوی گرم مناسب افراد با ساختار وجودی آب و آتش می باشد. این تلفیق خارق العاده می تواند برای ساعت ها انرژی زندگی ای شاد و پر نشاط را به شما تقدیم نماید.
این شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی و معدنی، نعناع هندی، اسطوخودوس، پرتقال، فاقد کلر و سرب و پارافین می باشد.

شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه
انواع ماساژ به عنوان یک روش طبیعی و سنتی همیشه به عنوان عملی جهت بهبود در پویایی زندگی شخصی و اجتماعی فرد مورد توجه قرار داشته و تاثیرات مستقیم خود را بر سلامتی جسم و جان نهاده است. در این بین برای انجام ماساژ شمع می توان از شمع ماساژ بهره برد. شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه، یک روغن ماساژ گرم و بی نظیر است که با برخورداری از رایحه های شیرین، عطرآگین و با شکوه که از مواد طبیعی و سازگار برای پوست ساخته شده، می تواند لحظاتی به یاد ماندنی و شاد را برای شما به ارمغان بیاورد.
این شمع ماساژ قابل استفاده برای بانوان و آقایان است و محصول دست ساز و با کیفیت کشور اسکاتلند بوده که لوسیون بدن غنی شده ای از ویتامین E و تهیه شده از مواد طبیعی: روغن سویا، روغن بادام شیرین، کره درخت شیا، کره کاکائو و روغن جوجوبا و با رایحه های عصاره تمشک اسکاتلندی و فلفل سیاه، پرتقال، لیمو، گوجه سبز، رزماری، نعناع و سنبل هندی، مشک و عنبر و چوب است.
شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه با طراحی زیبا ۱۰۸ گرم وزن داشته که با قدرت مرطوب کنندگی فوق العاده به غیر از ایجاد شادی و آرامش، قابلیت درمان کننده و تسکین دهنده پوست را هم دارا می باشد.
این شمع ماساژ یکی از بهترین نمونه هایی ست که پس از مصرف آن حالتی شعف انگیز برای فرد پذیرنده ی ماساژ ایجاد کرده و شادابی را برای وی به ارمغان می آورد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده
سخن پایانی

نکات ایمنی در هنگام استفاده از شمع ماساژ
-
شمع ماساژ برای افراد مبتلا به آلرژی، خطر ساز می باشد.
-
همیشه ۲۵ درصد از فیلتر شمع ماساژ را تمیز نگه دارید.
-
شمع ماساژ را به هیچ وجه روی حیوانات امتحان ننمایید.
-
هیچ گاه شمع ماساژ روشن را به حال خود رها نکنید.
-
در هنگام استفاده از شمع ماساژ و در صورت مشاهده هرگونه سوزش و خارش به خوبی با آب شستشو فرمایید.
-
شمع ماساژ خوراکی نمی باشد.
-
احتیاط را چاشنی کار خود فرمایید.
طریقه نگهداری شمع ماساژ
-
در جای خنک و دور از آفتاب نگه داری گردد.
-
شمع ماساژ را در سطوح قابل اشتعال و یا شکننده قرار ندهید.
-
در صورت استفاده نکردن درب شمع ماساژ را ببندید.

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد