8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
ماساژ در منزل تهران - انواع ماساژ تهران | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > ماساژ در منزل تهران - انواع ماساژ تهران | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

ماساژ در منزل تهران

توضیحات برای عکس ثبت نشده

فوائد ماساژ در منزل تهران

_ اثر بخشی بیشتر ماساژ درمانی و سایر خدمات انواع ماساژ تهران به این دلیل که پس از ماساژ در منزل خود به استراحت خواهید پرداخت و نیازی به صرف وقت برای رسیدن به منزل ندارید.
_
امکان زمان بندی مطابق خواست و نیاز شما با استفاده از خدمات ماساژ در منزل تهران
_
استفاده از تخفیف های ویژه مخصوص مشتریان وفادار در هنگام برگزیدن گزینه ماساژ در منزل تهران
_
کاهش هزینه شما به علت عدم نیاز به مراجعه به مراکز و دریافت چند نوع خدمات در یک بسته ماساژ در منزل تهران
_
دریافت ماساژ بهتر به علت آشنایی ماسور با بدن شما در چند دوره ماساژ در منزل تهران

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

ماساژ در منزل تهران برای چه افرادی مناسب می باشد؟
_
ورزشکاران حرفه ای که نیاز به ریکاوری سریع، بازتوانی جسمی پس از آسیب دیدگی و آرامش دارند بایستی از ماساژ در منزل تهران استفاده نمایند تا هر چه سریعتر توان لازم را بدست آورند.
_
افراد جوان نیز می توانند به منظور ارتقا کیفیت زندگی و آرامش جسمی و فکری و روحی به ماساژ در منزل تهران روی آورند تا بهترین نتایج از ماساژ در تهران بهره کامل را ببرند.
_
افرادی که دارای افسردگی می باشند و تحت نظر پزشک اجازه ماساژ درمانی را دارند می توانند از ماساژ در منزل تهران استفاده کنند و آرامش و آسایش را به صورت طبیعی تجربه نمایند.
_
ماساژ در منزل تهران برای نوزادان و شیرخواران بسیار مناسب می باشد. چون افزایش صحیح و اصولی رشد در دوران اولیه زندگی شان با انجام ماساژ توسط ماسور متخصص به راحتی امکانپذیر است.
_
ماساژ در منزل تهران برای زنان باردار که تحت نظر پزشک هستند و البته اجازه دریافت ماساژ را داشته باشند بسیار مفید است. لازم به ذکر است کلینیک تخصصی تهران ماساژ برای زنان باردار از ماسور اختصاصی بانوان باردار استفاده می نماید.
_
افراد سالمند و مسن که دارای دردهای مزمن می باشند و پزشک معالج شان به آنها ماساژ درمانی را توصیه کرده، می بایست از خدمات ماساژ در منزل تهران که توسط کلینیک تخصصی تهران ماساژ انجام می شود استفاده ببرند.
_
ماساژ در منزل تهران برای آن دسته افرادی که دارای دردهای استخوانی و بالاخص کمر درد هستند بسیار مثمر ثمر خواهد بود.


تجربه کردن ماساژ در منزل در تهران

چنانچه در پی این موضوع هستید که از جهان پر رفت و آمد و پر دغدغه و تنش امروزی جدا شده و ساعتی را بدون هیچ استرسی به آرامش برسید می توانید گزینه ماساژ در منزل تهران را در دستور کار قرار دهید. کلینیک تخصصی تهران ماساژ با سال ها تجربه در زمینه فعالیت در ماساژ درمانی در تهران می تواند یکی از بهترین و با اخلاق ترین ماساژور های تیم تخصصی خود را به منزل شما در هر نقطه ای از تهران رهسپار کند تا با تلفیقی از ماساژ سوئدی، ماساژ آروماتراپی و ماساژ سنگ داغ برای مدتی ریلکس و بی استرس باشید و بدن تان کاملا بازیابی شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

بسته ویژه ماساژ در منزل تهران

تیم حرفه ای کلینیک تخصصی تهران ماساژ برای شما که خواستار ماساژ در منزل هستید یک پکیج خاص و ویژه در نظر گرفته تا با برپایی این برنامه خاص ماساژ در منزل در کمال آرامش و آسایش، طراوت و شادابی را به بند بند تن خود هدیه دهید و روح و روان تان را جلا ببخشید با بهترین تمرینات ماساژ توسط ماسور های حرفه ای در تهران. ماساژ در منزل به واقه نوعی ماساژ درمانی محسوب می شود که در بهترین حالت ممکنه برای فرد انجام می پذیرد، چرا که با آسایش کامل و بدون هیچ دغدغه در منزل خود از خدمات ماساژ در منزل کلینیک تخصصی تهران ماساژ بهره مند می گردد. و اما خدمات ویژه بسته ماساژ در منزل عبارتست از:
۱)
چهل و پنج دقیقه ماساژ آروماتراپی به همراه ماساژ سوئدی به منظور آمادگی هر چه بیشتر بدن شما برای دریافت انرژی ناشی از خدمات ماساژ در منزل تهران برای ریکاوری، ریلکس شدن و بهبود عملکرد تمامی عضلات بدن تان.
۲)
در این مرحله از ماساژ در منزل حدود پانزده دقیقه حرکات کششی به منظور نشاط جسمی شما توسط ماسور کلینیک تخصصی تهران ماساژ انجام می گیرد. حرکات کششی منجر به رها شدن عضلات و ارتقا حرکت خون در رگ های قلب شما می شود و پمپاژ خون مناسب تر انجام پذیرد.
۳)
انجام ده دقیقه حرکات اصلاحی توسط ماساژور اعزامی به منزل شما به منظور سلامت جسمی شما عزیزان.
۴)
انجام ده دقیقه ماساژ روغن و حوله داغ به منظور آرامش نهایی اعصاب شما عزیزان تا آرامشی با ثبات را هدیه بگیرید.
۵)
ارائه بسته هدیه محصولات خاص بهداشتی برای شما همشهریان عزیز تهرانی


توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

خصوصیات ماسور های اعزام شده از طرف کلینیک تخصصی تهران ماساژ

ماسور های اعزامی کلینیک تخصصی تهران ماساژ به منظور انجام خدمات مربوط به ماساژ در منزل همگی با تجربه و متخصص در مربی گری و ماساژ درمانی و آموزش ماساژ درمانی هستند، این ماسور ها با اخلاق و تأیید شده از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی هستند تا شما همشهریان عزیز تهرانی با آسودگی خیال از خدمات ماساژ در منزل تهران بهره مند شوید.


چرا ماساژ در منزل در تهران را انتخاب کنیم؟

مزایای استفاده از خدمات ماساژ در منزل تهران:
_صرفه جویی در وقت: با توجه به ترافیک و شلوغی بسیار زیاد شهر تهران و همچنین محدودیت زمانی شدید افراد در جهان دیجیتال امروز پسندیده تر می باشد برخی از خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را به هر نحو ممکن تأمین کنیم که زمانی برای رفت و آمد، ترافیک و شلوغی و ... صرف ننماییم. نتیجتا کلینیک تخصصی تهران ماساژ اولین بار در تهران اقدام به ارائه خدمات ماساژ در منزل تهران برای همشهریان تهرانی کرد. با انتخاب گزینه و انجام ماساژ در منزل در تهران، شما زمانی را خرج رفت و آمد به مرکز ماساژ و دریافت نوبت نخواهید فرمود. در منزل یا محل کار خود به امور روزانه خود خواهید پرداخت و طبق ساعتی که خودتان مشخص می کنید ماساژور حرفه ای، متخصص و با اخلاق کلینیک تخصصی تهران ماساژ در محل شما حضور پیدا خواهد کرد و خدمات ماساژ در منزل به بهترین شکل عرضه می گردد تا شما در آرامش باشید.
_ماساژور متخصص و مجرب:
ماساژ یک تخصص کاملا علمی و اصولی می باشد و در صورتی که اندامی بصورت غیر اصولی ماساژ داده شود ممکن است مشکلاتی را برای فرد ماساژ گیرنده پدید آورد. کلینیک تخصصی تهران ماساژ با فراهم آوردن محیط مناسب برای حضور بهترین ماسور های تهران توانسته مجرب ترین و با اخلاق ترین ماسور های تهران را به استخدام خود درآورد.

ماساژور های مشغول فعالیت در کلینیک تخصصی تهران ماساژ همگی از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی مجوز آموزش ماساژ، ارائه خدمات مربوط به ماساژ در منزل و ماساژ درمانی دارند که با تعهد کاری که دارند و البته نظارت دائمی و همیشگی سازمان های مربوطه، بهترین خدمات ماساژ در منزل در تهران را به شما عزیزان تهرانی تقدیم می کنند.
_صرفه جویی در هزینه:
مسلما و بدون شک شما عزیزان تهرانی در هنگام دریافت خدمات مربوط به ماساژ در منزل تهران توسط ماسور های کلینیک تخصصی تهران ماساژ ضمن صرفه جویی در وقت پر ارزش تان می توانید هزینه رفت و آمد خود را حذف کنید. هزینه وقتی که از شما تلف شده را کاهش دهید و همچنین هزینه های جانبی ماساژ در محل کلینیک تخصصی تهران ماساژ را تمام و کمال حذف کنید. مثلا شما برای دریافت تمامی خدمات ماساژ می بایست به مجموعه های ورزشی یا استخرها مراجعه کنید و بلیت استخر را تهیه کنید و سپس داخل استخر از خدمات ماساژ آن مجموعه استفاده کنید. در حالت دوم شما به مراکز اختصاصی ارائه خدمات ماساژ مراجعه می کنید؛ در اکثر مراکز هزینه روغن ماساژ و دوش آب گرم به صورت جداگانه دریافت می شود و شما در بهترین شرایط می بایست سی درصد هزینه بیشتری لحاظ کنید. مسلما هزینه های شما برای انتخاب ماساژ در منزل تهران برای طولانی مدت کاهش پیدا کرده و ترغیب تان می کند تا برنامه ماساژ را ادامه دهید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

تعرفه ماساژ در منزل تهران

هزینه وتعرفه ماساژ در منزل توسط ماساژور اعزامی کلینیک تخصصی تهران ماساژ معادل ۱۷۹ هزار تومان در تمام نقاط شهر تهران می باشد.
چون دغدغه اصلی ما در کلینیک تخصصی تهران ماساژ سلامت و شادابی همه ی همشهریان عزیز تهرانی بوده و هست و آرزوی خدمت رسانی به همه ی افراد با هر شرایط مالی را داریم، ماساژ در منزل تهران برای افراد بیمار و کم توان مالی به صورت رایگان انجام می گیرد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر بر خدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد