8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
ماساژور حرفه ای - ماسور - ماساژور کیست | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > ماساژور حرفه ای - ماسور - ماساژور کیست | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

همه چیز در مورد ماساژور

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مشخصات ماساژور حرفه ای

یک ماسور حرفه ای می بایست این شاخصه ها را داشته باشد:
۱)
ماساژور حرفه ای می بایست تمامی تکنیک های یک سبک ماساژ را دقیق و یک به یک و بدون کم کاری و با حوصله فراوان برای ماساژ گیرنده اعمال نماید.
۲)
آشنایی با لوازم ماساژ و طریق استفاده از ادوات ماساژ یکی از مهمترین ارکانی ست که یک ماساژور برای پیشرفت در کار خود به آن نیاز دارد.
۳)
مهم ترین مشخصه یک ماساژور حرفه ای این می باشد که باید به دنیای ماساژ و آرامش بخشیدن به مردم علاقه ذاتی و واقعی داشته باشد.
۴)
یک ماساژور حرفه ای باید آداب ماساژ و بهداشت محیط را به شدت مراعات نماید.
۵)
ماساژور حرفه ای شخصی است که پیوسته در حال یادگیری و بروز کردن اطلاعات خود از دنیای ماساژ باشد.
۶)
یک ماساژور حرفه ای باید در دانشگاه و یا موسسات معتبر دوره آموزش ماساژ مانند آناتومی بدن و سبک های مختلف ماساژ را پشت سر گذاشته باشد و ماساژ را به صورت حرفه ای فراگرفته باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

هفت فاکتور حیاتی برای ماساژور

این موارد می بایست از طرف ماساژور مراعات شود تا یک ماساژ مناسب و ماساژ حرفه ای را به انجام رساند:
_
درمان گران ماساژ باید روانشناسی فوق العاده باشند و با احساس همدردی و همذات پنداری و روحیه دادن به مراجعه کننده بهترین شرایط روحی و جسمی را برای وی فراهم آورند.
_
به همراه نداشتن وسایل زیورآلات همچون ساعت و … چه از طرف ماساژ دهنده و چه از طرف ماساژ گیرنده.
_
ترجیحا قبل از هر ماساژ دوش گرفته شود. (هر گونه بوی بد دهان و بدن می تواند مراجعه کنندگان را از شما بیزار و از مراجعه بعدی منصرف نماید).
_
هیچگاه در مکانی بد بو، یا پر از سر و صدا یا از نظر انرژی کثیف ماساژ ندهند.

_ درمان گران ماساژ در کار خود باید تخصص داشته و گواهی نامه مربوطه را دریافت کرده باشد. (شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی ماساژ درمانی، همراه با خواندن کتب و تحقیقات مکفی) گواهی نامه باید دارای عکس به همراه مهر برجسته مرکز آموزش دهنده باشد.
نکته
: درمان گران ماساژ قبل از استارت کار (و یا حتی ساعاتی قبل از شروع ماساژ) از داروهای تجویزی، مصرف بیش از حد دارو، الکل، مواد مخدر و یا هر مواد دیگری غیر قانونی که می تواند باعث اختلال درعملکرد او شود، ابدا نبایستی استعمال کند.
_
لباس های راحت، مرتب و رنگ های روشن را بر تن کند. (ترجیحا رنگ لباس سفید و از جنس نخ یا کتان باشد تا از جریان الکتریکی در لباس جلوگیری کند).
_
استفاده از ژل آنتی باکتریال طی پروسه ماساژ اعتماد مراجعه کننده را افزایش می دهد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

نکات روانشناسی که ماساژور ها بایستی بدانند

مثلا اگر مراجعه کننده گفت من بسیار چاق می باشم شما باید مشوق او باشید که با یک تغذیه ساده و دوره ورزش سبک، شما لاغر خواهید شد هم چنین مراجعه کننده را به مثبت اندیشی سوق داده و اعتماد به نفس را به آنان بر گردانید و یا اگر می گویند شکم من بسیار بزرگ می باشد می توانید حتی به شوخی به او بگویید که این شکم اعتبار حرفه و بازار شماست!
خانم های ماسور
بهتر است در دوران قاعدگی به ماساژ دادن نپردازند (ماساژ مخصوص این دوره نیز دارای متدهای خاص همراه با رعایت قوانین اختصاصی می باشد).
درمان گران ماساژ باید به اندازه کافی برای مراجعه کننده خود زمان گذارند:
این وقت شامل ویزیت، مشاوره، معاینه، ماساژ و استراحت پس از آن می باشد.
در طول ماساژ کلیه قسمتهای ماساژ گیرنده را چک فرمایید. نقشه ماساژ خود را بر اساس زمانی که باید ماساژ انجام گردد برنامه ریزی کنید (وقت ماساژ را زمانی قرار دهید که مراجعه کننده در بهترین شرایط روانی خود باشد یعنی در حداقل استرس) و حتما ماساژ را به صورت قرینه اِعمال کنید.


یک ماساژور حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

ماساژور ها نقش بسیار خاصی در حفظ آسایش و آرامش مشتریان خود دارند. ماساژور ها، به منظور راحتی و آسایش مشتریان خود در طول پروسه ی ماساژ درمانی، اغلب از رفتاری فعال و دوستانه در محیطی آرام‌بخش بهره می برند.
ماساژور ها معمولا به مهربان‌ بودن، محتاط و مراقب‌ بودن، و اجتماعی‌ بودن شناخته می‌شوند؛ چرا که اصلی‌ترین ویژگی شغل ماساژور ها ارتباط برقرار‌کردن با مشتریان مختلف و درمان ایشان به‌ صورت همه روزه می باشد.
در مقام یک ماساژور حرفه ای، احتمالاً چاره ای ندارید جز اینکه با افرادی که اساساً با هم متفاوت می باشند ارتباط داشته باشید و با مشتریان خود دربارۀ نیازهایشان صحبت فرمایید. اگر شما مهربان هستید و رفتاری دوستانه دارید، ماساژ درمانی می‌تواند انتخابی دلپذیر برای درمان مشتریان باشد.
اگر به عنوان یک ماساژور تصمیم دارید در برنامۀ آموزشی ماساژ درمانی شرکت جویید، باید ویژگی‌هایی را، که شما را در مقام ماساژ درمانگر، چیره‌دست و بی‌نقص می‌سازد، تقویت نمایید تا به بهترین شکل ماساژ درمانی را به آخر برسانید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سه ویژگی مهم و تاثیرگذار ماساژور

۱) استقامت فیزیکی
در شغل ماساژ درمانی، شما بیشتر ساعات روز را سرپا می باشید. یکی از شاخصه های مهم ماساژور استقامت بدنی می باشد تا او بتواند به بهترین شکل بر درمان بیمار خود تمرکز کند. حین جلسۀ ماساژ درمانی، داشتن تمرکز فعال، به منظور برقراری ارتباط، گوش دادن و بهره‌گیری عالی از توانایی‌های خود، ضرورت زیادی دارد. اگر توانایی کافی برای تمرکز بر کار خود نداشته باشید، ممکن است عملکرد شما آزاردهنده و دردناک شود و احتمالاً مشتری شما برای دریافت ماساژ مجدداً به شما رجوع نکند. اطمینان حاصل کنید که در طول روز آب کافی به بدنتان می‌رسد تا بتوانید در طول روز فعال و پرانرژی باقی بمانید.


۲) حرفه ای بودن ماساژور
ماساژور ها باید محیطی کاملاً حرفه‌ای را فراهم کنند. ماسور حرفه‌ ای باید با مشتریان خود در زمان مقتضی و مناسب تماس بگیرد و زمان جلسۀ بعدی ماساژ درمانی را متذکر شود. اگر ماساژ درمانگر با عجله یا مضطرب به جلسه برسد، محتمل است اضطراب خود را به مشتری نیز منتقل کند. همچنین، این نیز مهم است که مطمئن شود مشتری با روش ماساژ درمانی به‌خصوصی، که او انتخاب کرده‌ است، احساس آسایش می‌کند. اگر خود ماسور کسب‌وکار ماساژ درمانی خود را اداره می‌کند، توانایی مدیریت مسائل مهم این کسب‌وکار، از جمله مسائل اقتصادی، مانند پرداخت به‌موقع قبوض، در حفظ موفقیت این کسب‌وکار نقشی مهم و حیاتی دارد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده
۳) مهارت‌های بین فردی
ماساژور ها به مهارت‌های بین فردی نیاز اساسی دارند تا به مشتریان احساس راحتی و آرامش هدیه نمایند. هنگامی که نخستین‌ بار مشتری خود را ملاقات می فرمایید، باید خودتان را معرفی نمایید تا با شما احساس نزدیکی بیشتری کند. قبل و بعد از هر جلسه، با مشتری خود کمی صحبت کنید. به نحو روشن و واضح برای او تشریح کنید که طی پروسه ی اعمال ماساژ چه اتفاقی وقوع می یابد و باید چه انتظاراتی از ماساژ درمانی داشت. همچنین، ماساژ درمانگر باید از مشتری‌های خود درمورد اینکه کدام بخش از بدنشان دردناک است، یا فشار ناشی از ماساژ بر بدن چگونه احساس می‌ شود، پرس و جو نماید. تعامل دوستانه به احتمال زیاد مشتریان را برای شرکت در جلسات بعدی ترغیب کند.

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر بر خدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد