8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
سنگ ماساژ - ماساژ سنگ داغ - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > سنگ ماساژ - ماساژ سنگ داغ - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

سنگ ماساژ در پروسه ی ماساژ درمانی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سنگ داغ مخصوص ماساژ سنگ داغ

ماساژ درمانی با استفاده از سنگ داغ مخصوص نقش بسزایی در ایجاد آرامش و زدودن خستگی و درد دارد. این سنگ های داغ ماساژ پس از آنکه در پشت و یا در هر بخش دیگر بدن فرد استقرار می یابد باعث افزایش گردن خون در ناحیه ی مذکور و ایجاد احساس آرامش و لذت در کل بدن می شود. ایده اصلی استفاده از این سنگ داغ ماساژ، مزایای آنها برای آرامش و کاهش سفتی در عضلات می باشد. با این حال، مراکز ماساژ در تهران برای انجام خدمات خود نیاز به خرید این سنگ ها دارند، زیرا بسیاری از مشتریان علاقه مند به استفاده از آنها هستند. حال می بایست در نظر داشت چه مواردی در خرید این لوازم ماساژ ضروری اهمیت به سزایی دارد؟ با کارشناسان زبده ی کلینیک تخصصی تهران ماساژ همراه باشید تا اطلاعات کاملی در مورد سنگ داغ ماساژ که در سالن های ماساژ تهران به کار می رود کسب فرمایید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

ویژگی و خاصیت سنگ ماساژ مناسب برای ماساژ درمانی

این نوع درمان سنگ داغ که در حال حاضر یکی از محبوب ترین ماساژ در تهران محسوب می شود، تصور مى‌ گردد که حدود دوهزار سال پیش در کشور چین آغاز شده است. پس از آن، تکنیک استفاده از سنگ داغ براى درمان، در بسیارى از فرهنگ‌هاى مختلف از جمله آمریکا، آفریقا، مصر و هند استفاده شده است.
سنگ های ماساژ مخصوص ماساژ سنگ داغ باید به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن باشد (به ویژه اگر در تماس با روغن ماساژ باشد).
به طور کلی سنگ های مخصوص ماساژ داغ از نوع سنگ های آتشفشانی بازالت می باشد.
سنگ های ماساژ خوب و مناسب باید سطحی صاف و صیقلی داشته باشد.
• سنگ ماساژ داغ
با کیفیت باید گرما را به خوبی در خود برای چندین ساعت حفظ نماید.
سنگ ماساژ خوب توپر است و به سختی شکسته و از بین می رود.
سنگ های ماساژ مرغوب معمولا دارای رنگ بسیار تیره هستند.


دلیل اهمیت استفاده کردن از سنگ داغ ماساژ

بدن شما را احیا می کند: ماساژ سنگ داغ باعث بهبود روند حذف سموم مضر بدن و احیای انرژی در شما می شود.
آرامش عضلات:
علاوه بر این، ماساژ درمانی سنگ گرم نیز باعث بهبود وضعیت عضلات می گردد. نه تنها عضلات شما را ریلکس می کند، بلکه برای آرام کردن بافت های زیرین نیز مفید خواهد بود.
بازیابی بعد از آسیب:
همه افرادی که دچار جراحت و گرفتگی های شده اند، استفاده از سنگ ماساژ باعث تسریع در بهبودی می گردد.
بهبود در گردش خون:
ماساژ با سنگ برای جریان خون و انتقال مواد مغذی بسیار مفید می باشد و در نتیجه به سلامت جسمی و روانی یاری می رساند.
بهبود خواب:
سنگ بازالت برای کاهش اضطراب و خستگی عالی است و در نتیجه شما قادر خواهید بود روال خواب خوب خود را مشاهده فرمایید.

کاهش استرس: یک ماساژ سنگ داغ ثابت می نمایدکه واقعا در کاهش استرس موثر است و به ذهن شما کمک می کند تا آرام شود. گرچه با استرس فیزیکی و روانی مواجه هستیم، ماساژ با سنگ داغ می تواند به کاهش استرس کمک کند و یاری رسان باشد.
کمک به درمان بیماری ها:
کمک به بهبود وضعیت افراد مبتلا به فشار خون بالا، آرتریت و سایر اختلالات.
در طول انجام ماساژ سنگ داغ سنگ‌های صاف و گرم در قسمت‌های خاصی از بدن قرار می‌ گیرند. این نوع سنگ‌ها سنگ‌های عادی نبوده بلکه سنگ‌های آتشفشانی هستند که قابلیت نگه داشتن بسیار بالای گرما در خود را دارند. بر اساس یافته محققان این سنگ‌ها می‌توانند ۱۳۰ تا ۱۴۵ درجه سانتی گراد گرم شوند و حرارت ببینند. در حال حاضر بهترین نوع با بالاترین کیفیت سنگ داغ برای ماساژ در تهران در کلینیک تخصصی تهران ماساژ موجود است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

نکات مهم در مورد سنگ داغ ماساژ

_ حتما از جعبه چوبی بامبو برای نگهداری از سنگ داغ استفاده ببرید.
_
سنگ های داغ ماساژ را در زمان استفاده در داخل هیتر مخصوص قرار دهید.
_
از گذاردن سنگ ها در داخل ماکرویوو یا فِر به شدت دوری فرمایید.
_
قبل از استفاده سنگ ها بر روی بدن فرد، اطمینان حاصل نمایید که مقدار درجه حرارت سنگ ها برای فرد ناراحت کننده نباشد. بعد از اتمام کار سنگ ها را تمیز فرمایید (اگر با روغن برخورد داشته باشند).
__ نکته مهم: گاهی اوقات سنگ‌های سرد نیز در ماساژ سنگ داغ مورد استفاده قرار می‌ گیرند (در کلینیک تخصصی تهران ماساژ نیز این مهم انجام می گیرد تا خواستاران ماساژ در تهران رضایت کامل داشته باشند). معمولا این نوع سنگ‌ها پس از قرار دادن سنگ‌های گرم بر روی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند به منظور آرام کردن رگ‌های خونی تحریک شده و حفظ سلامت پوست. تقریبا می‌توان گفت مانند تمامی انواع ماساژ ماساژ سنگ داغ نیز یک جایگزین برای بسیاری از درمان‌های پزشکی است. از این نوع ماساژ برای درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده می‌ گردد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

حتما در زمان خرید انواع گوناگون سنگ های ماساژ را تهیه فرمایید:
۱)
سنگ ماساژ چاکرا
۲)
سنگ ماساژ قابل استفاده برای پشت
۳)
سنگ ماساژ اختصاصی انگشتان پا
۴)
سنگ ماساژ قابل استفاده برای ران، پشت و معده
۵)
سنگ ماساژ مینیاتور نقطه ای فشرده برای ماساژ عضلات با بافت عمیق و درونی
۶)
سنگ ماساژ قابل استفاده برای بازو، پا، گردن، ساق پا و کف دست
۷)
سنگ ماساژ مختص ساق پا
۸)
سنگ ماساژ قابل استفاده تاج سر، مخچه و بالای سر
۹)
سنگ ماساژ برای پا و کف دست
۱۰)
سنگ ماساژ برای پشت زانو و پشت کمر

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر بر خدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد