8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
تخت ماساژ - ماساژ تراپی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > تخت ماساژ - ماساژ تراپی | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

نکاتی در مورد تخت ماساژ

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحاتی در باب تخت ماساژ

تخت ماساژ در واقع ستون فقرات عمل ماساژور می باشد، بنابراین سرمایه گذاری در بهترین محصول برای شما ضرورت خاصی خواهد داشت. یکی از اساسی ترین تصمیماتی که در ماساژ درمانی وجود دارد، یافتن تخت مناسب برای ماساژ می باشد. تخت ماساژ ایده آل، ممکن است تختی قابل حمل (پرتابل)، ثابت و یا برقی و الکتریکی باشد.
به طور قطع هیچ ماساژور کارکشته ای نمی تواند بدون برخورداری از تخت ماساژ مناسب، اقدامات ماساژ را به گونه ای ایده آل برای ماساژ گیرنده به پایان برساند. دسترسی راحت به تمام نقاط بدن ماساژ گیرنده، اولویت اصلی در پروسه ماساژ می باشد. همچنین در تمامی مراکز ماساژ و اسپا در تهران، تخت های ماساژ انتخاب نخست در چیدمان فضا برای انجام اقدامات ماساژ درمانی و ریلکسی است.
به همین دلیل است که فروش تخت ماساژ به عنوان لزوم اساسی صنعت ماساژ برای انسان به طور فزاینده ای افزایش یافته است. در این راستا کارشناسان خبره ی کلینیک تخصصی تهران ماساژ این راهنما را برای انتخاب تخت ماساژ مناسب ترتیب داده اند تا شما گرامیان بتوانید با انواع تخت ماساژ در تهران آشنا شده و بهترین تخت ماساژ را انتخاب کنید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

انواع تخت ماساژ

شما چه یک شاگرد در حال گذراندن دوره ماساژ باشید چه سرمایه‌گذاری که قصد راه‌اندازی یک اسپا را دارد، تخت ماساژ یکی از اقلامی که باید تهیه فرمایید. اگر در حال گذراندن دوره ماساژ باشید شاید وسوسه شوید با تهیه یک تخت ماساژ تمرینات خود بر روی دوستان و خانواده در خانه انجام دهید. ولی کدام تخت مناسب می باشد؟ پرتابل یا ثابت؟ چوبی یا فلزی؟ چه اندازه‌ای؟ چه جنسی؟ شاید به نظر برسد که تخت‌های ماساژ چندان فرقی با هم ندارند ولی گاهی تفاوتی کوچک نتایج بزرگی را به همراه دارد.
تخت های مخصوص ماساژ به سه دسته تقسیم می شوند:
تخت برقی: این تخت ماساژ همانگونه که از نامش بر می آید، به صورت الکتریکی کار می نمایند. به این صورت که ممکن است برای انجام تکنیک خاصی از ماساژ، مقدار شیب دستگاه را بیشتر کرده، پس تنها کافی ست دکمه مربوطه را فشار دهیم.
تخت چوبی: این تخت ماساژ هم به صورت ثابت و هم پرتابل و متحرک طراحی شده است. ویژگی آنها عبارتند از: کیفیت بالا، مقاوم در برابر رطوبت، زیبایی، ایجاد احساس طبیعی و وزن بیشتر است.
تخت آلومینیومی: این تخت ماساژ بیشتر به صورت پرتابل (قابل حمل) طراحی و ساخته شده اند. ویژگی آنها عبارتند از: سبکی، قابلیت جابجایی سریع، کیفیت مناسب و ضعف در محیط هایی که دارای رطوبت زیاد می باشند.
_
نوع دیگر از تقسیم بندی بر اساس نوع جنس پایه ها نیز برای این تخت ها وجود دارد، تخت های پایه چوبی و پایه آلومینیومی. از میان این دو، تخت ماساژ پایه آلومینیومی وزن سبک تر و در عین حال قیمت بیشتری را نیز دارند، اما زیبایی و جذابیت چوب را ندارند.


لوازم جانبی تخت ماساژ

برخورداری از لوازم جانبی مناسب می تواند در بهبود کیفیت ماساژ نقشی خاص داشته باشد. علم به اینکه چه نوع لوازم جانبی مورد نیازتان است، قدم اول در خرید هر یک از آنها است.
بولستر: بولستر ماساژ، بالشتک زیرپایی را می نامند که در زیر پاهای فرد قرار می دهند تا کیفیت پا افزایش یابد که منجر به آرامش و خون رسانی بیشتر می شود.
کیف حمل: اگر تخت ماساژ از نوع پرتابل است لازم می باشد برای آن کیفی حمل مخصوصی نیز تهیه فرمایید تا بتوانید به راحتی آن را جابجا نمایید.
ملزومات یکبار مصرف: وسایلی مثل: رول، محلفه، لباس ماساژ و حتی شورت زنانه و مردانه از جمله وسائل یکبار مصرف لازم برای هر جلسه ماساژ است.
کیفیت و ضمانت

فروشگاه های خوب ضمانت نامه هایی معتبر ارائه می دهند، این ممکن می باشد در آینده برای شما اهمیت یابد. گارانتی بلند مدت می تواند در بلندمدت ارزش سرمایه گذاری اضافی را داشته باشد. حتما از مکان هایی محصول خریداری کنید که دارای اعتبار چندین ساله در فروش انواع لوازم ماساژ باشند. از برندهای ناشناخته و ارزان قیمت احتزار و دوری فرمایید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

برنامه ریزی برای خرید تخت ماساژ مناسب

اولین چیزی که باید انجام دهید درباره نیازهای خود فکر کنید. آیا شما فقط به عنوان دانش آموز یا یک درمانگر تازه کار در ماساژ تهران شروع به کار در حیطه ماساژ نموده اید؟ آیا در زمینه ماساژ و ماساژ درمانی در تهران حرفه ای می باشید؟ آیا مرکز ماساژ در تهران از آن خودتان است؟ یا اینکه عموما به صورت سیار به ماساژ در تهران مشغول می باشید؟ به یاد داشته باشید، تخت ماساژ ی که خریداری می فرمایید قرار است تا سالیان دراز با شما باشد. شاید شما می خواهید تختی قابل حمل و پرتابل برای شروع داشته باشید و سپس در آینده اقدام به خرید تختی ثابت نمایید. وقت خود را برای برنامه ریزی در راستای نیازهایتان قرار دهید. هم اکنون در کلینیک تخصصی تهران ماساژ انواع تخت های ماساژ با کارآیی های متفاوت در اختیار خواستاران دریافت ماساژ در تهران موجود هست.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تنظیم میزان بودجه برای خرید تخت ماساژ
بیشترین پولی که می توانید برای خرید تخت ماساژ هزینه کنید چقدر می باشد؟ اهمیت دارد مقدار بودجه خود را بر حسب توان مالی تان تنظیم نمایید. تخت ها با کیفیت بالا قیمت بیشتری نسبت مدل های ارزان تر دارند و ما توصیه می کنیم بر روی تخت ماساژ با کیفیت سرمایه گذاری نمایید. در صورت لزوم تمام هزینه های مربوطه شامل: حمل و نقل، لوازم جانبی و کیف حمل را در نظر بگیرید. ممکن است تصمیم بگیرید که در طول چند ماه و به صورت جداگانه محصولات مرتبط را خریداری کنید تا بتوانید همه چیزهایی که نیاز دارید را داشته باشید.


میزان راحتی
هر تخت ماساژ ی را که بر می گزینید، به هیچ وجه عوامل ارگونومی و راحتی را نادیده نگیرید. شما می خواهید حداقل سه فاکتور را در نظر بگیرید: وزن حمل، ارتفاع و عرض تخت.
همه تخت های ماساژ دارای وزن تحملی مشخصی می باشند، لازم است مقدار حداکثر وزن افرادی که قرار است از تخت استفاده کنند را در نظر بگیرید. ابعاد تخت در طول و عرض نیز به ابعاد حداکثری افراد مرتبط است. همچنین لازم جهت راحتی بیشتر ماساژ گیرنده برای اعمال تکنیک های ماساژ قسمت هایی همچون: استراحتگاه سر و دست را نیز در نظر بگیرید.
یکی دیگر از مهمترین موارد در راحتی، جنس بدنه و کیفیت فوم است. ضرورت دارد محصولی خریداری فرمایید دارای کیفیت بالا در جنس بدنه جهت مقاومت در برابر خراش، ساییدگی و همچنین اثرات جانبی در تماس با روغن و دیگر لوازم ماساژ باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد