8Undefined offset: 2
405/home/aromassage/domains/files_program/load_path.php
ابزار ماساژ - لوازم ماساژ - ماساژ تهران | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران
ماساژ در تهران > انواع ماساژ در تهران > ابزار ماساژ - لوازم ماساژ - ماساژ تهران | کلینیک تخصصی آروماساژ تهران

ابزار و ادوات ماساژ

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

ابزار مخصوص ماساژ

برای شروع یک ماساژ خوب بایستی بهترین نوع لوازم را انتخاب کرد تا پروسه ی ماساژ توسط ماسور برای مشتری لذت بخش و آرامش بخش باشد. در مورد اینکه چه لوازمی نیاز دارید تا اقدامات ماساژ را به خوبی انجام دهید، بسیار تفکر نمایید. با توجه به این مقوله مهم، ما در کلینیک تخصصی تهران ماساژ این راهنما را برای خرید انواع تجهیزات مورد نیاز ماساژ ترتیب داده ایم. پس از بررسی و خوانش این راهنما، شما باید درک کامل از همه چیزهایی که لازم است برای شروع فراهم کنید، داشته باشید. با بررسی لوازم ماساژ در تهران همراه متخصصان کلینیک تخصصی تهران ماساژ باشید.


انواع روغن ماساژ، کرم ماساژ و لوسیون ماساژ

در حالی که انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد، اکثریت آنها موردی مشترک دارند: آنها شامل استفاده از نوع روان درمانی است که به پوست مشتری برای کاهش اصطکاک استفاده می شود. بدون یک روغن ماساژ، کرم ماساژ و یا لوسیون خاص، کیفیت ماساژ افت کرده و انجام آن بسیار سخت خواهد بود. آنها یکی از لوازم ماساژ مورد نیاز برای همه ماساژور ها است.
همه روغن ها و کرم ها یکسان و مشابه یکدیگر نیستند. برخی از روغن های ماساژ در تهران مواد تشکیل دهنده ای دارند که می توانند واکنش های آلرژیک در بیماران مبتلا به حساسیت پوستی ایجاد کنند. انتخاب یک روغن ماساژ با کیفیت و خاص به شرکت تولید کننده، چگالی، روانی، چسبنده بودن و عطر آننها بستگی مستقیم خواهد داشت. انواع روغن ماساژ در تهران می تواند به: یاسمن (جاسمین)، نارگیل، بادام شیرین، زیتون، جوجوبو و غیره ... تقسیم شوند.
به یاد داشته باشید که روغن ماساژ تنها برای تماس فیزیکی کاربرد ندارد، روغن ماساژ همچنین می تواند حتی حاوی عطری معطر باشد و تبدیل به روشی عالی برای ارائه ماساژ آروماتراپی به مشتریان در پروسه ماساژ درمانی شود. عطرهای مناسب می توانند مشتری را آرام کنند. به خاطر داشته باشید که تصورات بویایی مشتری به آسایش و لذت بردن کلی آنها کمک می کند، همانند: روشنایی خوب، تختی راحت و موسیقی آرامش بخش.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کاور تخت ماساژ، روکش یک بار مصرف ماساژ و بولستر ماساژ

استفاده از روکش ها و کاور های اختصاصی تخت ماساژ جهت رعایت بهداشت و سلامت محیط مهم است. شما ممکن است در روز مشتریان زیادی داشته باشید و عدم استفاده از روکش یکبار مصرف برابری می کند با انتقال حساسیت و بیماری.
حفظ سلامتی در ماساژ درمانی و ماساژ در تهران تنها چیزی نیست که باید نگران آن بود، مشتریان باید راحت باشند. بولستر ها و بالش ها در حالی که افراد ماساژ را دریافت می کنند، راحتی بسیاری را برایشان به ارمغان می آورد. بولستر ها در شکل های مختلفی طراحی شده اند، بعضی از آنها برای قرار گرفتن در زیر زانو طراحی شده اند تا فشار بر روی کمر کاهش یابد.


تخت مخصوص ماساژ

شاید بیش از هر قطعه دیگر، تخت ماساژ مرکز توجه اقدامات ماساژ می باشد. بدون تخت ماساژ عموما کاری از دست شما بر نخواهد آمد.
تعدادی از انواع تخت های ماساژ وجود دارند که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. انتخاب تخت مناسب شامل در نظر گرفتن نیازهای فردی شما به عنوان یک متخصص است. در اینجا هیچ گزینه "مطلقی" وجود ندارد، هر ماساژ درمانگر منحصر به فرد و هر نوع سبک ماساژ دارای نیازهای خاص خود است.
به طور کلی تخت های ماساژ به ۳ نوع تقسیم می شوند:
۱. تخت ماساژ ثابت
۲. تخت ماساژ قابل حمل (پرتابل)
۳. تخت ماساژ برقی (هیدرولیکی)

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سنگ داغ ماساژ و حوله ماساژ

بلاشک سنگ ماساژ راهی عالی برای برخوداری از ماساژی با کیفیت می باشد. این روزها بسیاری از همشهریان عزیز تهرانی که خواستار دریافت ماساژ در تهران هستند ماساژ سنگ داغ را انتخاب اول خود قرار داده اند. این سنگ نخست در داخل هیترهای مخصوص که اشباع از آب هستند گرم شده و سپس برروی بدن فرد ماساژ گیرنده قرار می گرد. این سنگ ها عموما از جنس بازالت هستند و به "ماساژ با سنگ داغ" شناخته می شوند. نقاط قرارگیری این نوع سنگ‌ها به وسیله ماساژور مشخص می‌شود اما به صورت معمول این سنگ‌ها در این نقاط قرار می‌گیرد: در امتداد ستون فقرات بالای معده بر روی قفسه سینه بر روی دست و پاها و بر روی صورت
به عنوان یک فرد ماساژ درمانگر (ماسور)، ارائه حوله گرم ماساژ به مشتریان پس از یک جلسه ماساژ راهی فوق العاده برای کمک به آنها پایان جلسه ای لذت بخش است. شما همچنین می توانید از حوله برای پاک کردن روغن و کرم استفاده نمایید. این حوله ماساژ حتی می توانند برای قرار دادن سنگ بر روی بدن نیز مورد استفاده قرار گیرد.


تخت ماساژ برقی

تخت ماساژ برقی بسیار بسیار محکم هستند و به طور کلی برای سال ها زیادی قابل استفاده هستند. اما مهمتر از همه آنها می توانند به راحتی تنظیم شوند. این ممکن است به عنوان یک مسئله جزئی به نظر می رسد، اما استفاده آسان برای تنظیم ارتفاع و موقعیت میز برای ماساژور و مشتری تنها با فشار یک دگمه، می تواند صرفه جویی در زمان را نتیجه دهد. ضعف این تخت ماساژ نبود قابلیت حمل در آنهاست، همچنین قیمت بالای این تخت ماساژ و همچنین صرف هزینه های تعمیر اگر سیستم هیدرولیکی دچار خرابی شود. در حال حاضر بهترین نوع تخت ماساژ در تهران موجود هست و شما می توانید با توجه به جنس کار و میزان بودجه خود یکی از تخت های ماساژ را انتخاب و خریداری کنید. کلینیک تخصصی تهران ماساژ به شما پیشنهاد می کند شروع با یک میز قابل حمل می تواند ایده ای عالی برای ماساژ درمانگر جدید به حساب آید. این تخت ماساژ فوق العاده مقرون به صرفه می باشد و به شما اجازه می دهد در مکان های مختلف کار کنید و ماساژ در تهران را برای مشتریان اعمال نمایید. مهم این است که پس از خرید تخت ماساژ بتوانید بهترین و حرفه ای ترین خدمات ماساژ تهران را عرضه دارید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تخت ماساژ قابل حمل و تخت ماساژ ثابت

تخت ماساژ قابل حمل، ابتدا به ساکن جمع شدن و حابجایی در آنها مهمترین ویژگی است. شما به راحتی می توانید تخت ماساژ را حمل کرده و در مکان های مختلف اقدام به انجام ماساژ کنید. این تخت های ماساژ به طور کلی از وزن کمتری نسبت دیگر تخت ها برخوردار هستند. در زمان خرید تخت ماساژ در تهران حتما به کیفیت بدنه ی تخت توجه کنید. استجکام و پایداری پایه های تخت را کاملا بررسی نمایید، کیفیت پایین این تخت ها ممکن است پایه های ضعیفی داشته باشد و فرد با وزن زیاد را تحمل ننمایند.
تخت ماساژ ثابت برخی از مشکلات مربوط به تخت های قابل حمل را تصحیح می کند، این تخت ماساژ قوی و از پایداری بیشتری برخوردار است و می توانند مشتریان با وزن بیشتر را نیز تحمل نماید.
اما این نوع از تخت ماساژ را نمی توان به راحتی جابجا کرد. علاوه بر این، عموما برای تنظیم ارتفاع کار از انواع تخت های دیگر سخت تر هستند. البته، اگر تنها کسی هستید که از آن استفاده می کنید، لزوما مشکلی وجود نخواهد داشت. اما اگر از تخت به غیر از شما دیگر ماساژور ها نیز استفاده می کنند، ممکن تنظیم ارتفاع برای آنها مهم باشد.
در کل به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا تحقیقات خود را درباره انواع تخت ماساژ در تهران انجام دهید و سپس به خرید تخت ماساژ اقدام فرمائید.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

کلینیک تخصصی تهران ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تهران ماساژ مرکز اصلی ماساژ در تهران دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در تهران را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در تهران ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی تهران ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه تهران ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه تهران ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک تهران ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در تهران ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی تهران ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در تهران ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه تهران ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در تهران ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی تهران ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای تهران ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود.ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک تهران ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس می باشد.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد