ماساژ در تهران > مقالات تخصصی ماساژ

ماساژ صورت در تهران

زمان استاندارد برای ماساژ صورت نهایت ۲۰ دقیقه می باشد. بیش از حد طولانی بودن ماساژ صورت می تواند باعث کشش عضلات صورت شود. این کار ظاهر صورت شما را بد و پوست صورت تان را سفت می کند.

ماساژ بدن با شیر

در ماساژ شیر، ابتدا پوست­های خشک و خشن با اسکراب پاک سازی می ­شود و پس از آن بدن با لایه ­ای از ماسک شیر و عسل پوشانده می­ گردد. سپس، ماسک شیر و عسل بر روی صورت گذاشته می ­شود. در انتها کل بدن توسط لوسیون های آبرسان ماساژ داده می شود. در تمام مراحل، از حوله های گرم نیز برای تأثیر بیشتر مواد پاکسازی و ماسک استفاده می شود.

انواع روغن ماساژ

روغن ماساژ، روغنی است که برای ماساژ بدن مناسب است. ماساژ را به دلایل مختلف انجام می‌دهند و انواع مختلفی دارد. روغن‌های مختلف برای انواع مختلف ماساژها مناسب هستند. ماساژ ارزش درمانی فوق‌العاده‌ای دارد و برای بهره‌گرفتن از بهترین فواید آن، باید مناسبترین روغن را انتخاب کرد.

ابزار و ادوات ماساژ

در مورد اینکه چه لوازمی نیاز دارید تا اقدامات ماساژ را به خوبی انجام دهید، بسیار تفکر نمایید. با توجه به این مقوله مهم، ما در کلینیک تخصصی تهران ماساژ این راهنما را برای خرید انواع تجهیزات مورد نیاز ماساژ ترتیب داده ایم.

تعرفه ماساژ در تهران

شما همشهریان عزیز تهرانی می توانید ضمن آشنایی کامل با خدمات ماساژی که توسط ماساژورها، ماساژ تراپیست ها، ماسورها و مربیان حرفه ای و کارآزموده ی کلینیک تخصصی تهران ماساژ انجام می گیرد، تفاوت خدمات ارائه شده در کلینیک تخصصی تهران ماساژ را با دیگر مراکز ماساژ در تهران مقایسه کرده و با افق دید باز به انتخاب آگاهانه اقدام فرمایید.

نکاتی در مورد تخت ماساژ

همه تخت های ماساژ دارای وزن تحملی مشخصی هستند، لازم است مقدار حداکثر وزن افرادی که قرار است از تخت استفاده کنند را در نظر بگیرید. ابعاد تخت در طول و عرض نیز به ابعاد حداکثری افراد مرتبط است.

مزایای ماساژ سر

از فواید ماساژ سر افزایش توانایی حافظه و ایجاد تمرکز است. ماساژ سر با افزایش جریان خون به سیستم عصبی شما، باعث آرام شدن ذهن و خالی شدن آن از افکاری که تمرکز شما را مختل می‌کنند، می‌شود.

پیشینه ی ماساژ

با سیری در تاریخ متوجه می شویم که ماساژ در تمام ملل و با فرهنگهای مختلف مرسوم بوده و شاید دلیل رواج آن عامه پسند بودن آن نزد تمام مردم باشد. در گذشته مردم بدون اینکه از تأثیرات فیزیولوژیکی و درمانی ماساژ آگاهی داشته باشند از آن استفاده می کردند. برای نمونه در ضرب دیدگی ها اولین اقدام آنها تکان دادن و یا مالش عضو صدمه دیده بوده است.

درباره ی ماساژ درمانی در تهران بیشتر بدانیم

واژه‌ی ماساژ درمانی، تکنیک‌های مختلفی را در برمی‌گیرد. در مجموع فشاردادن، مالش‌دادن یا هر نوع حرکات حساب‌شده‌ی دست روی عضلات یا بافت‌های نرم بدن، توسط درمانگران را ماساژ می‌نامند. درمانگران غالبا از دست‌ها و انگشت‌های خود برای ماساژدادن استفاده می‌کنند، اما ممکن است گاهی از اندام‌هایی مثل ساعد، آرنج یا حتی پا استفاده کنند.

ماساژ بانوان تهران در کلینیک تخصصی تهران ماساژ

واضح و مبرهن است که تنش و استرس جزیی از زندگی فعلی تمامی ما شده و گریز از ایجاد آن را گزیری نیست. اما جلوگیری از تاثیرگذاری استرس بر اعصاب و روان راههای دارد که طبیعی ترین راه مقابله با آن استفاده از خدمات ماساژ بانوان در تهران می باشد.

ماساژ آقایان تهران در کلینیک تخصصی تهران ماساژ

برای اینکه یک تجربه لذت بخش در رابطه با ماساژ آقایان خلق کنید، سعی کنید سلیقه خود او را هم در حین ماساژ آقایان در تهران لحاظ کنید، چرا که با اینکار می توانید نقاط تنش بدن آقایان را حین انجام ماساژ آقایان بیابید و مشخصا روی تکنیک هایی متمرکز شوید که استرس و اضطراب وی را کاهش دهد.

فواید ماساژ چینی

ماساژ چینی یک روش درمانی بوده که به طور گسترده در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد و از این رو مزایای زیادی برای گنجاندن ماساژ چینی در زندگی شما وجود دارد. اگر شما از درد یا سفتی مربوط به گرفتگی کمر، شانه و … را رنج می‌برید، ماساژ چینی باعث افزایش جریان خون در بافت‌های نرم شده که ممکن است منجر به تسکین و کاهش درد شود.

همه چیز در مورد ماساژور

ماساژور ها نقش بسیار مهمی در حفظ آسایش و آرامش مشتریان خود دارند. ماساژور ها، به منظور راحتی و آسایش مشتریان خود در طول ماساژ درمانی، اغلب از رفتاری فعال و دوستانه در محیطی آرام‌بخش بهره می‌گیرند.

سنگ ماساژ در پروسه ی ماساژ درمانی

ماساژ سنگ داغ باعث بهبود روند حذف سموم مضر بدن و احیای انرژی در انسان می شود. علاوه بر این، ماساژ درمانی سنگ گرم نیز باعث بهبود وضعیت عضلات می شود. نه تنها عضلات شما را ریلکس می کند، بلکه برای آرام کردن بافت های زیرین نیز مفید خواهد بود. سنگ ماساژ کمک به بهبود وضعیت افراد مبتلا به فشار خون بالا، آرتریت و سایر اختلالات می کند.

ماساژ در منزل تهران

چنانچه در پی این موضوع هستید که از جهان پر رفت و آمد و پر دغدغه و تنش امروزی جدا شده و ساعتی را بدون هیچ استرسی به آرامش برسید می توانید گزینه ماساژ در منزل تهران را مدنظر قرار دهید. کلینیک تخصصی تهران ماساژ با سالها تجربه در زمینه فعالیت در ماساژ درمانی در تهران می تواند با اخلاق ترین ماساژور های تیم تخصصی خود را به منزل شما در هر نقطه ای از تهران بفرستد.

انواع شمع ماساژ در سالن ماساژ

شمع ماساژ به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزار ماساژ می باشد. زیرا مهمترین دلایل استفاده از شمع ماساژ به سبب خلق یک روغن گرمازا، طبیعی و خوشبو است که بر کیفیت یک ماساژ مناسب می افزاید. شمع ماساژ از مواد کاملا طبیعی به صورت جامد و شبیه شمع با دارا بودن فیتیله جهت روشن کردن آن جهت انجام اقدامات ماساژ مخصوص که نوعی ماساژ درمانی هم به حساب می آید مورد استفاده قرار می گیرد.

آخرین اطلاعات در مورد روغن ماساژ

استفاده از روغن باعث افزایش تاثیرات کلی ماساژ می گردد که نتیجه آن احساس تجربه ای بی نظیر از آرامش است. بهترین نوع روغن ماساژ برای انجام انواع ماساژ توسط ماساژور های حرفه ای کلینیک تخصصی تهران ماساژ استفاده می شود تا ماساژ در تهران را با بالاترین کیفیت تجربه نمایید.

آموزش ماساژ درمانی در تهران

در جهان امروز، ماساژ درمانی مقوله ای است که بسیار مورد توجه قرار گرفته و به عنوان روشی بهداشتی و مراقبتی برای بدن مورد تایید تمامی جوامع پزشکی می باشد. کلینیک تخصصی تهران ماساژ با آگاهی از این موضوع و نیاز مبرم شما عزیزان شهر تهران به انواع ماساژ و ماساژ درمانی اقدام به برگزاری دوره های فراگیری نموده است.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به آروماساژ می باشد